Okuntu Gazetesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (17.06.2021)
Kendinizi öfkeli hissettiğiniz bir gün olabilir. Olayların istediğiniz yönde ilerlememesi bu durumun ana sebebi olabilir. Hayatta her şey istediğimiz gibi olmaz fakat bu belki de bizim yararımıza olan bir şeydir. Bugün kendinizle kalıp düşünmek size iyi gelebilir.
 
Aslan (17.06.2021)
Kariyerinizde hızlı davranmanız gereken bir gün olabilir. Aniden çıkan işler veya sorumluluklar gibi olaylar sizi ilk anda biraz zorlayabilir. Bu süreçte içsel sakinliğinizi korursanız bu zaman sizin için çok kolay geçecektir. 
 
Balık (17.06.2021)
Aşk hayatınızda gizliliğe önem veren birisiniz. Böyle olmakta da son derece haklısınız. Üçüncü kişilerin dahil olmadığı bir ilişki sizin için şüphesiz daha sağlıklı olacaktır. Bu noktada ise fevri olmadan sakin hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sınırlarınızı çizerken iç sesinize kulak vermeyi unutmayın.
 
Başak (17.06.2021)
Aşk hayatınızda aklınız biraz karışık olabilir. Kendinizi bir yol ayrımında gibi hissedebilir, bir karar vermeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Hiçbir şey için kendinizi mecbur hissetmeyin ve hayatın size neler getireceğini bekleyin. Akışta kalmak size iyi gelebilir. 
 
Boğa (17.06.2021)
Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gittiği, güzel enerjilerle çevrelendiğiniz bir gün olabilir. Böyle bir günde artık düşünmek istemediğiniz konulara son noktayı koymak isteyebilir ve bunun için hareket geçebilirsiniz. Kendinizi net ifade etmeye özen gösterin.
 
İkizler (17.06.2021)
İş hayatınızda sorumluluklarınızın arttığı bir döneme girebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız bazı noktalarda zorlanıp, size danışabilirler. Kıvrak zekanız ile sorunları çözebilir ve insanları etkileyebilirsiniz.  Bilginizi ve enerjinizi ortaya koymaktan çekinmeyin.
 
Koç (17.06.2021)
İş hayatınızda oldukça yoğun bir döneme giriyor olabilirsiniz. Size verilen işler üzerinde oldukça titiz ve özverili davranışlar sergileyebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını aldığınız bir zaman olabilir ve yaptıklarınız takdir görebilir. Şimdi sahne zamanı! Tadını çıkarın.
 
Kova (17.06.2021)
Maddi konularda attığınız adımlardan emin olmayabilirsiniz. Yaşadığınız bu şüpheden dolayı uzman bir kişiden destek almak sizi rahatlatacaktır. Akılcı düşünerek attığınız adımlar size gün sonunda kazandırabilir. İnsanlardan yardım almaktan çekinmeyin.
 
Oğlak (17.06.2021)
Bir süredir üzerinizde baskı hissediyor olabilirsiniz. Bu baskının sebebinin siz olduğunun farkına varacaksınız. Bu farkındalık size bazı şeyleri tekrar düşündürebilir. Bu süreçte kendinizi üzerek hayatı kaçırmayın. Her anınızın çok özel olduğunu kendinize hatırlatmak sizi suçluluk psikolojisinden kurtarabilir.
 
Terazi (17.06.2021)
Kendinizi maddi konular hakkında ani kararlar alırken bulabilirsiniz. Bu noktada farkındalıklı olmanız sizin yararınıza olabilir. Duygusallıktan sıyrılıp mantığınızla karar vermeniz size uzun vadede daha fazla kazandırabilir.
 
Yay (17.06.2021)
Kariyeriniz hakkında bir süredir yapmayı düşündüğünüz konuşmaları gerçekleştirdiğiniz bir gün olabilir. Bu konuşma sayesinde maddi durumunuzu daha iyi bir konuma taşıyabilirsiniz. Doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız bunu ertelemeyin ve kararınızı hayata geçirin.
 
Yengeç (17.06.2021)
Çevrenizin sizin hakkınızda düşündüğü olumsuz düşünceleri tersine çevirdiğiniz bir gün olabilir. Uzun zamandır düşeceğinizi, bırakacağınızı düşünen insanlara karşı dik duruşunuzla örnek oluyor ve ders veriyorsunuz. Güçlü hafızanız bugün size zafer getirebilir, kendinize güvenin.

 

 

 

Haber Yazılımı