ERDOĞAN İMZALADI! BAKANLIKLARA KRİTİK ATAMALAR
Haber
02 Eylül 2021 - Perşembe 09:46 Bu haber 2038 kez okundu
 
ERDOĞAN İMZALADI! BAKANLIKLARA KRİTİK ATAMALAR
- Haberi
ERDOĞAN İMZALADI! BAKANLIKLARA KRİTİK ATAMALAR

Yeni atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda yeni atamalar yapıldı.

 

Dün gece yayımlanan kararname ile 5 bakanlığa ve Vakıflar Genel Müdürlüğü ile Yüksek Hakem Kurulu'na yeni yöneticiler atandı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Müfettiş Abdulsamet Taş, Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan müfettişliğe yeterlilik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcısı Sefa Yapraklı, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan vergi müfettişliğine Vergi Müfettişi Serdar Akın atandı.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Bilecik İl Müdürlüğüne Abdullah Ay getirilirken, Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek, Tarım ve Orman Bakanlığı Başmüfettişi Salih Hartavi ile Müfettişler Erdal Özkaya ve Emin Göksu bu görevlerinden alındı.

 

Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu'na gereğince Yüksek Hakem Kurulu asıl üyeliğine Uğur Kızılca, yedek üyeliklerine ise Mevlüt Sadi Su ve Alaaddin Coşkun seçildi.

 

 

 

Kaynak:Karar Gazetesi

Kaynak: Editör: Şerife Soyugüzel
Etiketler: ERDOĞAN, İMZALADI!, BAKANLIKLARA, KRİTİK, ATAMALAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı