Filiz Çelik Şahin: "İYİ'ler MUTLAKA KAZANACAK"
Haber
04 Temmuz 2021 - Pazar 22:46 Bu haber 1058 kez okundu
 
Filiz Çelik Şahin: "İYİ'ler MUTLAKA KAZANACAK"
- Haberi
Filiz Çelik Şahin:

Her alanda milli ve manevi ilkelerinden ödün vermeden istikrarlı duruş sergileyerek vatandaşların büyük takdir ve güvenini kazanarak,siyasi arenada da azimli ve başarlı çalışmaları ile toplumun kanaat önderlerinden olan ve kısa bir süre önce aktif görevlerinden istifa ederek İYİ Parti saflarına geçen Türkiye Değişim Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı ve kurucular kurulu üyesi Filiz ÇELİK ŞAHİN , aldığı bu radikal kararla ilgili basın açıklaması yaptı. Filiz ÇELİK ŞAHİN açıklamasında; Siyasette her zaman değişikler tabiiki olabilir ve bu değişıkliklerin altında negatif durumlar aramak yanlış olur. Şahsım olarak Başkanım Sayın Mustafa SARIGÜL beyefendiyle yıllarca çalıştım. Bu süre icerisinde iyi ve kötü günlerde, dostluk hukukumuzun ve ahde vefa inancımızın verdiği samimiyetle, çok zor ve meşakâtlı yollardan beraber geçtik. Kendisinden her daim maneviyatıma karşı saygı, çalışmalarımda destek görmüşümdür. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa SARIGÜL ve parti teşkilatında o dönem yol aldığım görev arkadaşlarıma ve kadim dostlarıma en kalbi duygularımla teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu bir ayrılık değildir.Hepimizin davası ülkemize ve bu aziz milletimize hizmet etmektir. Hangi safta olursa olsun her zaman polemikten uzak, nezaket ve saygı çerçevesinde siyaset yapmak bu aziz milletimizinde özlem duyduğu ve görmek istediği bir tablodur.

Fazilet ve fikriyatın ilke edinilmediği her mücadelede maceradır. İlkelerim gereği bu tür akımlar içerisinde elbette olmayacağım. Bizler Türkiye sevdalısı, müstesna dava insanlarıyız. Bu yolda da hep birlikte ve kucaklaşma hasletiyle yürüyeceğiz. Davamız vatan ve millet hak davasıdır, hakikat davasıdır, İlay-ı Kelimetullah davasıdır. Her türlü zorluğa karşı göğüs germe azmi ile, vatan millet, hürriyet, milli ve manevi değerlerimizin korunması noktasında, imanımızın ve vatan sevgisinin verdiği cesaretle tüm meşâkatli yollarda yürüme erdemliliğini göstererek, aziz milletimizin hukukta, demokraside, ilelebet payidar kalacağının nişanesi olarak tüm gücümüzle çalışarak, vatandaşlarımızın her sorununa karşı, tutarlı kararlarımızı,duruşumuzu her daim koruyarak aziz milletimizin mübarek dualarını alacağız.

Bunu takiben kutlu davamın mücadelesini veren,ve liyakat ilkelerine olan sadakatliğini, şeref rozetimi takarak, şahsımı onure edip sahiplenen Kıymetli Genel Başkanım Sayın Meral AKŞENER Hanımefendiye ve İYİ Parti ailesine katılmama ve bu kutlu çatı altında olmama öncülük eden Saygı Değer Bakanım ve İYİ Parti Teşkilat Başkanım Ankara Milletvekili Sayın Koray AYDIN beyefendiye teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyorum.Kendileri ile aynı yolda davamız için çalışmaktan şeref duyuyorum.

İYİ PARTİ ailesi olarak her zaman mazlumun, haklının yanında, zalimin karşısında olacağız.  hedefimiz zengin, âdil bir Türkiye ve özgür bir toplum için mücadele etmektir. İYİ"ler Mutlaka Kazanır”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filiz, Çelik, Şahin:, "İYİ'ler, MUTLAKA, KAZANACAK",
Yorumlar
Haber Yazılımı