Seçimlerde Başkan Rasim Arı Sürprizi Yaşanacak
Haber
24 Ocak 2023 - Salı 01:25 Bu haber 339 kez okundu
 
Seçimlerde Başkan Rasim Arı Sürprizi Yaşanacak
Nevşehir Eski Belediye Başkanı Rasim Arı 2023 seçimlerinde büyük bir zaferle ipi göğüsleyecek görünüyor. Vatandaş Arı'nın mağduriyetini giderecek yorumları yapılıyor.
SİYASET Haberi
Seçimlerde Başkan Rasim Arı Sürprizi Yaşanacak

Nevşehir Eski Belediye Başkanı Rasim Arı Türkiye'nin birçok vilayetlerinde görüşmeler ve toplantılar yapmaktadır.  Her gittiği yerde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri yapılarak bağrına basmaları halkın eski belediye başkanına haksızlık yapıldığını göstermektedir.  Nevşehir Eski Belediye Başkanı Rasim Arı yurtdışı turlarına başlamıştır. Rasim Arı'nın gerek Türkiye'nin birçok illerinde toplantılar yapması ve şimdi de yurt dışında toplantılar yapması yeni bir parti mi kuruyor sorularına gündeme getirdi. Nevşehir Eski Belediye Başkanı Rasim Arı ister yeni parti kursun isterse bağımsız aday olsun her şekilde hangi seçim olursa olsun zaferle kazanacağı alenen ortada olduğu gözükmektedir. Rasim Arı'nın görevden alınmasına halkın büyük bir tepkisi olduğu net olarak görülmektedir. AK Parti'nin Rasim Arı'yı istifa ettirdiklerine bin pişman olacakları gözükmektedir. Kamuoyu tarafından zaman zamanda eğer eski belediye başkanı Arı  yeniden Ak Parti'den aday olursa büyük tepki ile karşılanacağı konuşulmaktadır. 
 
 
 
 İstifa ettirilen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim  Arı'nın neden istifa ettiği apaçık ortada ve Nevşehir'in küçük bir şehir olduğu herkesin birbirini tanıdığı bir ortamda,  hiçbir şeyin gizli kalmayacağı aşikardır. Belediye Başkanı Rasim Arı istifa ettikten sonra halkla diyaloğunu daha da artırdı. Halkın sevgisini ve saygısını kazandı. Her gittiği yerde milletvekili gibi bakan gibi karşılanmaktadır. Halk Rasim Arı'yı  bağrına basmaktadır. Nevşehir halkının Rasim Arı'yı yani kendi seçtikleri belediye başkanını tehditle istifa ettirmelerine önümüzdeki seçimlerde büyük tepki gösterecekleri ve Rasim Arı'nın seçimlerde aday olup yüksek oy alarak meclise ya da belediye başkanlığına tekrar seçileceği kesin gözüyle bakılıyor. Türk halkı hiçbir dayatmaya rıza göstermiş  değildir. Ne zaman ki bir dayatma olmuş gereken tepkisini göstermiştir. Nevşehir'de de gereken tepkiyi göstereceği şimdiden görülmektedir. Eski Belediye Başkanı Rasim Arı, iddia edilen belediyede yapılan yolsuzluk ve  usulsüzlüklere rıza göstermek istemediği halde kendine yapılan haksızlığa ne zamana kadar rıza göstereceği ne kadar suskun kalacağı kamuoyu tarafından merak edilmektedir. Gerçekleri ne zaman açıklayacağı kamuoyu tarafından merak ediliyor.
Kaynak: Editör: Metin Kabakcı
Etiketler: Seçimlerde, Başkan, Rasim, Arı, Sürprizi, Yaşanacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı